Kruzer S.C.

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE KRUZER


Dostęp do elektryczności to dla nas w obecnych czasach norma. Prądem zasilamy domowe oświetlenie, urządzenia RTV i AGD, korzystamy z niego na budowach, w różnego rodzaju instytucjach. Na co dzień nie zwracamy uwagi na to, jak jest on dla nas ważny i w jakim stopniu ułatwia życie. Dopiero kiedy stajemy wobec awarii, staramy się jak najszybciej znaleźć jej źródło i zastosować doraźne rozwiązania. Tymczasem — możemy choć częściowo zabezpieczyć się na wypadek zaniku napięcia, kupując sprawdzony, wysokiej jakości agregat prądotwórczy Kruzer.

Czym są agregaty prądotwórcze Kruzer?

Agregaty Kruzer to linia nowoczesnych generatorów z wydajnymi prądnicami i niezawodnymi silnikami dbającymi o środowisko. Każdy z nich spełnia kryteria normy EURO5. Zastosowany system Professional ULTRA Line jest ekologiczną alternatywą dla konwencjonalnego wytwarzania prądu. System Professional ULTRA Line rozpoznaje w trakcie pracy agregatu jaka moc jest pobierana. W zależności od obciążenia , aby utrzymać stałą prędkość obrotowa regulowana jest dawka paliwa. Dzieje się to automatycznie i agregat prądotwórczy pracuje zdecydowanie ciszej jednocześnie oszczędzając paliwo.

Kruzer — agregat dla domu i dla przemysłu — wybierz odpowiedni model

Generatory KRUZER to bezpieczne i stabilne źródło prądu, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Wszystkie prądnice zastosowane w agregatach posiadają uzwojenie i okablowanie wykonane w 100% z miedzi. Zastosowane prądnice wyróżniają się wzmocnioną konstrukcją w stosunku do adekwatnych u konkurencji. W połączeniu ze stabilizacją napięcia AVR dają bezpiecznie i stabilne źródło prądu. W agregatach KRUZER dzięki udoskonalonej konstrukcji użyjecie Państwo znacznie mniej siły do uruchomienia ręcznego silników bądź bez wysiłkowo uruchomicie je w modelach z rozruchem elektrycznym. Niezawodna praca oraz ok. 10-15 % niższe zużycie paliwa i cichsza praca agregatów KRUZER, czynią z nich jedne z najlepszych na rynku .

Agregat prądotwórczy Kruzer — opinie

Jako producent agregatów Kruzer głównymi kryteriami dla nas są wysoka jakość i zadowolenie naszych klientów .liczymy się ze zdaniem naszych Klientów. Dlatego też polecamy zapoznanie się z ich opiniami przed zakupem wybranego modelu. Oferowane przez nas generatory cechuje wieloletnia niezawodna praca co stanowi idealne mobilne źródło prądu, wszędzie tam, gdzie brakuje zasilania energetycznego. Przy podjęciu decyzji zakupu kluczowy jest odpowiedni dobór odpowiedniej mocy agregatu do urządzeń które mają być zasilane . W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami oraz zapoznaniem się opiniami klientów , którzy dokonali już zakupu naszych agregatów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl